Румунські журналісти стверджують, що “Динамо” визначилося з сумою, за яку готове продати свого нападника Владислава Бленуце.
“Владислав Бленуце прибув до київського “Динамо” у вересні 2025 року. Українці заплатили за нападника не менше двох мільйонів євро, а “Крайова” також залишила собі 20% частки від будь-якого потенційного перепродажу. На жаль, у гравця виник конфлікт з уболівальниками, тому він може покинути команду цього літа.
Ситуація Бленуце в київському “Динамо” погіршилася, коли в його профілі TikTok було виявлено кілька проросійських постів. Невдовзі після цих подій вболівальники жорстко розкритикували гравця, в результаті чого він отримав менше ігрового часу в Україні.
Бленуце дуже близький до того, щоб покинути Україну. Журналіст Каміл Павелчик повідомив, що футболіста хочуть придбати дві команди в Польщі: “Ракув” та “Вісла” Краків.
Згідно з інформацією вищезгаданого джерела, київське “Динамо” просить за гравця не менше 1,3 мільйона євро. Якщо трансфер відбудеться, українці отримають збитки у розмірі 700 000 євро, що є значною сумою, враховуючи, що вони не користувалися послугами Бленуце більшу частину сезону.
Новою командою 24-річного гравця може стати навіть “Динамо” Бухарест, клуб, який намагався підписати його під час зимового трансферного вікна. Інтерес “псів” не є новим, його публічно підтвердив деякий час тому сам президент Андрій Ніколеску: “Ми стежимо за ним. Окрім Луїса Мунтяну та Бленуце, у нашому футболі надзвичайно важко знайти перспективного нападника. Я не можу пригадати іншого цінного дев’ятого номера”.
Ця тема може бути актуальною, враховуючи, що київське “Динамо” хоче позбутися гравця. Якщо “Динамо” Бухарест досягне успіху в цьому, то атака Нуну Кампоса може виглядати набагато краще з Владиславом Бленуце, особливо враховуючи, що Джордже Пушкаш, як очікується, буде на 100% готовий до наступного сезону”, – пишуть румуни.
